додому суспільство З візитом в області побував заступник глави місії посольства Великої Британії в...

З візитом в області побував заступник глави місії посольства Великої Британії в Україні

420

Заступник глави місії посольства Великої Британії в Україні Мартін Дей побував сьогодні з робочим візитом на Тернопільщині. З керівництвом області представник посольства обговорив можливі напрямки співпраці Великобританії з Тернопільщиною та перспективи членства України в ЄС.

Близько 75% продукції з Тернопільщини експортують саме в європейські країни. Тому економічна співпраця з країнами Європейського Союзу є важливою для області, наголосив під час зустрічі з заступником глави місії посольства Великої Британії в Україні заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Василь Гецько.

Василь Гецько, заступник голови Тернопільської ОДА: "Тернопільщина, як і вся Україна, впродовж останніх років отримала хороші результати у сільському господарстві. Надзвичайно приємно, що ми почали експортувати сільськогосподарську продукцію. Тобто, виходимо сьогодні не лише на внутрішній, а й на зовнішній ринок. В структурі експорту сьогодні сільськогосподарська продукція, а це пшениця, м'ясо, ріпак, займає близько 30%".

На Тернопільщині представник посольства Великої Британії в Україні зустрівся з представниками бізнесу, торгово-промислової палати і обговорив можливі напрямки співпраці. Йшлося і про процеси євроінтеграції України.

Мартін Дей, заступник глави місії посольства Великої Британії в Україні: "Ми хотіли б вірити, що угода про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом буде підписана в листопаді цього року у Вільнюсі. За умови, якщо український уряд виконає ті умови, які поставив ЄС. Коли ця угода буде підписана, це буде перший крок на шляху України до вступу до членства в ЄС".

В ході зустрічей на Тернопільщині заступник глави місії посольства Великої Британії в Україні прочитає лекцію для студентів.