![d527bb7-uz3](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/03/d527bb7-uz3-640x359.jpg)
Сьогодні, 5 березня, о 22.30 год. із залізничного вокзалу Тернополя буде відправлений додатковий поїзд до кордону з Румунією (поїзд проїде станції Тернопіль-Чортків- Заліщики – Чернівці – Глибока-Буковинська). Є вільні місця.
Сьогодні, 5 березня, о 22.30 год. із залізничного вокзалу Тернополя буде відправлений додатковий поїзд до кордону з Румунією (поїзд проїде станції Тернопіль-Чортків- Заліщики – Чернівці – Глибока-Буковинська). Є вільні місця.