![353648786_569544598692364_5254621157810705082_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/353648786_569544598692364_5254621157810705082_n-640x398.jpeg)
В неділю, 11 червня, в рамках обміну полоненими, Україна повернула додому 95 захисників. Це хлопці з Маріуполя, ЧАЕС, острову Зміїний, з-під Бахмута, а також захисники “Азовсталі”. Серед них четверо – з Тернопільської області, один із них – мешканець села Почапинці.
Це Драбик Назар, 1984 року народження. Він був призваний в армію 8 березня минулого року, а 15 квітня під Авдіївкою потрапив у полон. Там провів 14 місяців.
Зараз Назар перебуває в оздоровчому санаторії.
Про це повідомили в Підгороднянській об’єднаній територіальній громаді.
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/353588113_569544428692381_6358104968961972204_n.jpeg)