![vlcsnap-2021-09-20-20h39m31s032](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/vlcsnap-2021-09-20-20h39m31s032-640x360.png)
Якщо ви зазнали будь-якого з видів насильства або розумієте, що існує загроза його скоєння, пам’ятайте, що найголовніше правило – НЕ МОВЧАТИ! Запобігти домашньому насильству спільними зусиллями. Ця проблема є актуальною в усьому світі, зокрема і в Україні. Шлях до подолання ганебного явища починається з підвищення обізнаності мешканців. Це і є мета проєкту “Спільними зусиллями влади та громади проти насильства”, яку активно впроваджують у громадах Тернопільщини. Що уже вдалося зробити знає Яна Шайнюк.