додому Новини З нагоди річниці створення патрульної поліції у Тернополі організували урочистий концерт

З нагоди річниці створення патрульної поліції у Тернополі організували урочистий концерт

1149

Першу річницю створення патрульної поліції відзначили у Тернополі. З нагоди свята в Українському домі “Перемога” організували урочистий концерт. Також під час дійства поліцейських нагородили подяками і медалями.

Серед особового складу нової патрульної поліції – 42 патрульних. За рік роботи поліцейські склали більше трьох тисяч адмінпротоколів, з них за порушення у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння – майже 820. Зокрема, в середньому, за добу патрульні здійснювали виїзд на виклики, звернення громадян, близько 200 разів. Кажуть, працювати нелегко, проте до складнощів вони готові.

– За цей рік служби, що в мене назбиралось – це слова вдячності. Слова вдячності до наших поліцейських, які щиро, віддано, чесно несуть службу. Несуть охорону громадського порядку в місті Тернополі. Шалені слова вдячності для їхніх сімей, їхніх батьків, їхніх дружин, дітей. Я розумію їх, вони переживають дуже багато кожного дня тому, що вони відпускають на небезпечну, складну службу своїх рідних, близьких, – розповідає начальник управління патрульної поліції у Тернополі Володимир Струк.

– Цей рік роботи він був важкий, але ми всі справилися. Всі йшли до цього. Всі бажали змін, змінювали і змінюєм країну. Ми працюєм на те, щоб наші громадяни жителі Тернополя спали спокійно. Будемо удосконалюватися і ще більше покращувати життя у нашому місті, – додає командир четвертої роти управління патрульної поліції у Тернополі Юрій Гоїк.

 

Урочистим концертом в Українському домі “Перемога” відзначили першу річницю створення патрульної поліції у Тернополі. Під час дійства поліцейських нагородили подяками та медалями .