![vlcsnap-2022-12-06-16h32m47s784](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/vlcsnap-2022-12-06-16h32m47s784-640x360.png)
Сьогодні всі захоплюються їхньою силою, мужність та сміливістю. Це про українських захисників та захисниць, які щодня стоять на захисті нашої країни. День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але сьогодні під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини. З нагоди Дня Збройних сил України військових Тернопільщини відзначили нагородами.