додому Новини З 5 березня у Тернополі на острівку Чайка розпочинається руханка від Лілії...

З 5 березня у Тернополі на острівку Чайка розпочинається руханка від Лілії Проць

1046

З 5 березня у Тернополі на острівку Чайка розпочинається руханка, яку вже п’ятий рік поспіль проводить чемпіонка світу Лілія Проць. Взяти участь ранковій зарядці можуть охочі тернополяни будь-якого віку. А найкраще прийти на руханку всією сім’єю, вважає спортсменка.

Прокидається земля і людям треба пробуджуватися від зимового спокою. А в цьому всім охочим тернополянам допоможе чемпіонка світу Лілія Проць. Уже п’ятий рік поспіль спортсменка проводить щонедільні ранкові руханки. Цьогоріч традиція не змінилася. Перша весняна руханка відбудеться 5-го березня о 9-й годині ранку на острівку “Чайка”. Відвідати заняття можуть люди будь-якого віку.

За вже тривалий період роботи сформувалася чимала команда тернополян, які систематично долучаються до спортивних акцій. Це – скандинавська ходьба, фітнес для дітей, різноманітні естафети та змагання. Заняття спортом – це не лише спосіб покращити своє здоров’я чи фізичний стан, а ще й хороша можливість зав’язати теплі стосунки між рідними.

– Сьогодні проблема “Синіх китів” набула великого масштабу, але насправді такі випадки були і до цього часу. Якщо взяти і просто контролювати у соцмережах, при тому, що це діти вже старшого віку, то це вже обмеження особистого простору. І сьогодні нам треба, не поліція, не в школі, а батьки, батьки мають це більше, – каже чемпіонка світу з пауерліфтингу Лілія Проць.

Окрім теплого спілкування батьків і дітей та усіх учасників руханки, приємного настрою та хорошої фізичної форми, цьогоріч організатори заходу підготували ще й цікаві призи для найактивніших учасників руханки.