![1471276-u-ternopoli-pobilshalo-budinkiv-do-yakih-tsilodobovo-podayut-garyachu-vodu-perelik-adres](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/1471276-u-ternopoli-pobilshalo-budinkiv-do-yakih-tsilodobovo-podayut-garyachu-vodu-perelik-adres-640x428.jpeg)
З 25 червня у Тернополі відновлять гаряче водопостачання. Роботу розпочнуть п’ятнадцять котелень міста, повідомляють у КП «Тернопільміськтеплокомуненерго». Напередодні підприємство провело пробний запуск гарячої води.
З 25 червня у Тернополі відновлять гаряче водопостачання. Роботу розпочнуть п’ятнадцять котелень міста, повідомляють у КП «Тернопільміськтеплокомуненерго». Напередодні підприємство провело пробний запуск гарячої води.