додому благоустрій З 15 квітня маршрутки переходять на літній час

З 15 квітня маршрутки переходять на літній час

490

З 15 квітня громадський транспорт на вулиці Тернополя виїжджатиме раніше. В обласному центрі планують перейти з зимового графіку руху на весняно-літній. Це означає, що робочий день водіїв тернопільських маршруток та тролейбусів розпочинатиметься о шостій ранку, – на півгодини раніше, ніж сьогодні. Це традиційна практика, розповідають в управлінні транспорту та зв"язку Тернопільської міськради.

З досвіду попередніх років, розповідають в управлінні транспорту та зв'язку Тернопільської міськради, перехід транспорту на весняний період, сприятиме швидшому сполученню. Особливо це стосується маршрутів, які курсують до залізничного вокзалу та тернопільського автовокзалу. 
 
Наталя Бояр, головний спеціаліст відділу транспорту управління транспорту та зв'язку Тернопільської міськради: "Збільшення самого світлового дня, і початок сезонних та городніх робіт, люди будуть добиратись на дачні, городні ділянки і для покращення сполучення буде транспорт на 20-30 хвилин виїжджати раніше. Це як тролейбуси так і автобуси". )
 
Сьогодні на маршрути громадський транспорт виїжджає о 6:30, за новим графіком перевозити тернополян мають о 6 ранку вже з 15 квітня. Літній час триватиме до жовтня. Інших змін графіку чи напрямку маршрутів поки немає. Вийняток – 28 автобус, який їде вулицею Коновальця. Наразі маршрутки під номером 28, тестуючи, направляють до торгово-розважального центру "Подоляни". 
 
Наталя Бояр, головний спеціаліст відділу транспорту управління транспорту та зв"язку Тернопільської міськради: "Тимчасово, бо жаліються, що перевізники в такому вкрай скрутному становищі і що будуть залишати цей маршрут і ми запропонували їм, поки що попробувати до Подолян, наразі скарг ми не отримували".
 
Через кілька тижнів в міському управлінні транспорту та зв'язку врахують побажання пасажирів та водіїв і приймуть остаточне рішення, – чи курсуватиме 28 маршрут до Подолян і надалі.