Головна Головні З 14 жовтня Тернопільська міліція переходить на посилений режим несення служби

З 14 жовтня Тернопільська міліція переходить на посилений режим несення служби

358

bohomolВід завтра, 14 жовтня, Тернопільська міліція переходить на посилений режим несення служби для забезпечення порядку напередодні і під час місцевих виборів. На Тернопільщині є майже 2  тисячі виборчих дільниць. На кожній повинен бути правоохоронець, відтак з зони АТО відкликали зведений загін міліції, а в Міністерства внутрішніх справ попросили ще декілька десятків правоохоронців з сусідніх областей. Про готовність до виборів та зафіксовані порушення виборчого законодавства  журналістам сьогодні розповів головний міліціонер Тернопільщини Олександр Богомол.

З початку виборчої кампанії на Тернопільщині міліціонери зафіксували 10 порушень, каже Олександр Богомол.

– Було повідомлення про те, що голова ТВК перешкоджає професійній діяльності журналіста. Наступне повідомлення про те, що журналістам не надавалася інформація про виборчий процес, який зобов’язаний голова був повідомити. Також в нас було повідомлення по Підволочиську пошкодження вивіски Радикальної Партії Ляшка. Було виявлено через моніторинг мережі інтернет про порушення однієї з політичних партій, яка неналежним чином провела оплату цієї застави, – розповідає начальник УМВСУ в Тернопільській обл. Олександр Богомол.

Повідомляли міліціонерів також про виборчу агітацію, яка містить інформацію компрометуючого характеру у маршрутках та тролейбусах, агітаційні плакати також розміщували на державних установах, до прикладу, на залізничному вокзалі чи будинку культури “Залізничник”, директор другої школи відмовила у наданні приміщення для зустрічі з виборцями одному з кандидатів. А одна з громадських організацій роздавала продуктові набори. Кожен з цих випадків наразі розслідують. Будь-яку інформацію про порушення виборчого законодавства міліціонери ретельно перевіряють.


– По кожному випадку проводиться перевірка. Всі факти порушень фіксуються в нас і через базу даних висвітлюється на інтерактивній карті, яку може побачити кожен громадянин на сайті УМВС України. Зайшовши на сайт є карта, треба вибрати місто, двічі клацнути мишкою відкриваються всі повідомлення і результати розгляду цих повідомлень, – каже Олександр Богомол.

За порушення виборчого законодавства доведеться відповісти, каже Олександ Богомол і нагадав: за підкуп виборця або продаж голосу передбачена кримінальна відповідальність.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here