![630_360_1607693453-166](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/03/630_360_1607693453-166.jpg)
З понеділка, 14 березня, у закладах освіти області розпочнеться дистанційне навчання. До уроків разом з місцевими школярами долучаться діти, які через війну вимушено покинули свої домівки.
До закладів загальної середньої освіти Тернопільської області заяву подало майже 2500 учнів з міст, де ведуться активні бойові дії. Кількість учасників освітнього процесу буде збільшуватися. Адже заяву батьки зможуть подати і в понеділок.
До слова, з 14 березня починається освітній процес у 14 областях України.