Головна благоустрій З 10 листопада тролейбус, який курсує за маршрутом №5, поїде на вул....

З 10 листопада тролейбус, який курсує за маршрутом №5, поїде на вул. Довженка

488

vlcsnap-2015-11-05-15h51m55s251З 10 листопада тролейбус, який курсує за маршрутом №5, збільшить свій шлях. Тепер він поїде на вулицю Довженка, де облаштували нову тролейбусну лінію. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет тернопільської міської ради. У такий спосіб 5-й тролейбусний маршрут з’єднає мікрорайон «Східний» з центральним ринком та масивом «Дружба».

У Тернополі з 10 листопада тролейбуси 5-го маршруту курсуватимуть вулицями Протасевича, Довженка, Лесі Українки.

– Курсувати він буде так як курсував, один в один. Тільки на ділянці Східного масиву, а саме він їхатиме з Протасевича не направо на Лесі Українки, а буде їхати прямо по Протасевича, минаючи перехрестя, по вулиці Довженка, а з Довженка буде їхати на вулицю Лесі Українки далі після цього на Слівенську, проспекту Степана Бандери і далі по маршруту. Тобто, крім вулиць Протасевича і Довженка, нічого в ньому не змінилося, – розповідає  начальник управління транспорту і зв’язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

На численні прохання мешканців Східного масиву, 5-й тролейбусний маршрут з’єднає вулиці Протасевича, Довженка, Лесі Українки з центральним ринком та мікрорайоном “Дружба”. До 20 листопада на розгляд тернополян винесуть нову маршрутну мережу, каже Ігор Мединський. Всі нововведення у русі транспорту міста можна буде обговорити і доповнити на громадських слуханнях.

– Я думаю, що громадські слухання будуть в Українському домі “Перемога”. для того, щоб вони послухали які будуть зміни, скільки на тому чи іншому маршруті буде транспорту. Якщо будуть масові і суттєві зміни і пропозиції від людей, то зрозуміло, що спеціальна комісія буде враховувати думку людей і реагувати, – каже Ігор Мединський.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here