додому благоустрій З 1 травня водії тернопільських маршруток одягнуть уніформу

З 1 травня водії тернопільських маршруток одягнуть уніформу

359

З 1 травня водії тернопільських маршруток одягнуть уніформу, запевняють у міській раді. Виконавчий комітет уже затвердив вигляд цієї форми, а перевізники подали розміри водіїв. Нова форма, а це сорочка та краватка, будуть синього кольору. Наразі замовляють комплекти – по сорочці на довгий та короткий рукав для одного водія. Це не перша спроба одягнути водіїв громадського транспорту Тернополя у форму. З першого разу не вийшло.

Тернопільські водії із травня виїжджатимуть на маршрути у синіх сорочках та краватках. Купувати тканину і шити сорочки перевізники будуть в одного підприємця, аби всі водії виглядали однаково.

– Відомо мені, що вже фірмі здані розміри водіїв сорочок, для того, щоб їх пошили і планується, що вже з 1 травня водії будуть працювати і в сорочках і в краватках, – розповіла головний спеціаліст відділу транспорту управління транспорту та зв'язку Тернопільської міськради Наталя Бояр.

Кілька років тому такий експеримент з уніформою в Тернополі уже впроваджували, деякі водії одягали спеціальну форму. Проте, така новація швидко закінчилась, не протримавшись навіть року. Сьогодні на маршрутах обласного центру 215 автобусів, на кожному працює двоє водіїв, розповідає Наталя Бояр. Приблизна кількість сорочок – більше 800 одиниць.

– Шиється по два комплекти, шиється на скільки я знаю і літній варіант і осінньо-весняний і шиється по дві сорочки. Щоб водій не їздив в брудній, а щоб мав такого ж самого типу змінити сорочку, – каже Наталя Бояр.

Витрати на пошиття форми беруть на себе перевізники та водії маршруток.