![vlcsnap-2022-03-04-20h12m14s723](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/03/vlcsnap-2022-03-04-20h12m14s723-640x360.png)
В час війни ми як ніколи повинні знати та вміти правильно надавати домедичну допомогу. Так кожен з нас зможе врятувати чиєсь життя. У Тернополі є вже декілька локацій, де проводять такі заняття. Долучитися до курсів можна і у 14 школі.
В час війни ми як ніколи повинні знати та вміти правильно надавати домедичну допомогу. Так кожен з нас зможе врятувати чиєсь життя. У Тернополі є вже декілька локацій, де проводять такі заняття. Долучитися до курсів можна і у 14 школі.