Головна Головні Взято під варту одного із двох підозрюваних у вбивстві кременецького громадського активіста...

Взято під варту одного із двох підозрюваних у вбивстві кременецького громадського активіста Віталія Ващенка

426

259279Взято під варту одного із двох підозрюваних у вбивстві кременецького громадського активіста Віталія Ващенка. Вбивство правоохоронці називають замовним. Затримано ймовірного пособника злочину та встановлено іншого виконавця і організатора. Затримати їх поки не вдалося – 8 червня чоловіків оголосили у розшук.

Слідство у справі вбитого Віталія Ващенка, кременецького активіста, дало перші результати. Одна із версій вбивства – це замовлення, але не на смерть, а з ціллю провчити громадського активіста, повідомили в Управлінні Національній поліції Тернопільської області. Також відомо, що група людей, яка скоїла злочин, складалася із семи чоловіків, що проживають у Кривому Розі. Двох з них уже затримали.

– Одному з виконавців нанесення важких тілесних ушкоджень, що потягнуло за собою смерть, взято під варту. Крім цього нами ще затримано пособника цього злочину, він також взятий під варту. Встановлено іншого виконавця і організатора злочину, які, на жаль, на сьогоднішній момент не затримані. Вони сьогодні будуть оголошені офіційно в розшук, – розповідає начальник головного управління Національної поліції у Тернопільській області Олександр Богомол.

Усі учасники вбивства – раніше судимі, разом відбували покарання у місцях позбавлення волі. У Кременець їхали з конкретною метою, за що їм мали заплатити по 50 тисяч гривень, але встигли дати тільки по 500.

– Ми розумієм, що особи, які спричинили злочин, знали, що вони його вчинили, розуміли, що їх шукають. Проводили дуже великі, серйозні заходи по уникненню від відповідальності, по скриттю слідів злочину. Скажімо так – ховалися і приховували ці сліди але, слава Богу, вдалося найти тих злочинців, – каже Олександр Богомол.

Наразі слідство ще триває. Працівники Національної поліції Тернопільської області встановлюють, хто замовник скоєного злочину. Усім винуватцям у смерті Віталія Ващенка загрожує термін від 7 до 10 років позбавлення волі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here