Головна Головні Визнати російською Українську Церкву Московського патріархату вимагають в Україні

Визнати російською Українську Церкву Московського патріархату вимагають в Україні

280

vlcsnap-2015-05-28-18h13m50s240Офіційно визнати російською Українську Церкву Московського патріархату вимагають в Україні. Таке звернення депутати Верховної Ради подали до Міністерства юстиції, а також у Міністерство культури, яке опікується релігійними громадами.

Визнати російською Українську православну церкву Московського патріархату вимагають чотири народні депутати, серед яких двоє із Тернопільщини. Вони стверджують, нині УПЦ МП виходить за межі духовної діяльності.

– Російська православна церква фактично стала ідеологічною машиною в руках фашиста Путіна, коли російська православна церква проповідує насилля, братовбивство, коли російська православна церква благословила сепаратистів і терористів на війну з українським народом. Значить наше завдання розкрити маску із цього фальшивого звіра-проповідника, як то кажуть, вовка в овечій шкурі, – вважає  народний депутат України Олег Барна.

Народні депутати не говорять про заборону Московського патріархату в Україні. Відповідно до 35 статті Конституції України “кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої”. Але громади повинні мати повну інформацію про діяльність тієї чи іншої релігійної установи, каже Олег Барна.

– Кожний храм, який знаходиться на теренах України і підпорядкований Московському патріархату, повинен висвітлити на свому фоні табличку, що це Російська православна церква Московського патріархату і таким чином люди будуть знати істинне лице того духовного пасторя. Люди повинні знати правду куда вони йдуть і кого сповідують, кому співають за благії і за здоров’я. Чи це українському народу українським воїнам, чи це Путіну і сепаратистам і терористам, які вбивають наших воїнів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here