додому культура Виставку, присвячену полеглим учасникам Революції Гідності, відкрили у Тернополі

Виставку, присвячену полеглим учасникам Революції Гідності, відкрили у Тернополі

631

Виставку “Душі майдану” відкрили 21-го лютого, в державному архіві Тернопільської області. Присвятили її полеглим учасникам Революції Гідності.  Крім світлин, книг та різних документів про криваві події 2014-го року на Майдані Незалежності у Києві, на виставці також представили особисті матеріали уродженців Тернопільщини, яким судилося стати героями Небесної Сотні.

Уже більше трьох років пройшло з того часу, як у Києві на Майдані Незалежності українське студентство вийшло у знак протестів на підтримку європейського вибору України, що згодом переросло у Революцію Гідності. Кульмінацією подій стали 18-21 лютого 2014 року.

Тоді під час протистояння між силовиками та протестувальниками за інформацією МОЗ України загинули 82 особи, серед яких були й уродженці Тернопільщини. Вони увійшли в число Небесної сотні.

У знак цих буремних події 21-го лютого в державному архів Тернопільської області відкрили виставку “Душі майдану”, експонатами якої стали світлини, книги, різні документи, які розповідають історію того часу та матеріали про сімох наших земляків, які увійшли до Небесної сотні.

Працівники державного музею нашої області запрошують всіх охочих відвітати виставку “Душі майдану”, а ще приносити у фонди музею докуменити, світлини чи інші матеріали, які розказують про події Євромайдану чи Революції Гідності.