додому Новини Використовуючи для обігріву піч – будьте обережними

Використовуючи для обігріву піч – будьте обережними

561

pichДотримуватися правил пожежної безпеки при використанні печей, обігрівальних приладів закликають рятувальники Тернопільщини. У будинках із пічним опаленням вимог пожежної безпеки слід дотримуватись і при встановлення печей, і при користуванні ними. Найчастіше, кажуть рятувальники, в таких будинках пожежі трапляються через перегрівання печей, появи у цегляній кладці тріщин, а також застосування горючих і легкозаймистих рідин.

– З початку опалювального сезону зростає кількість пожеж у будинках через порушення правил користування обігрівальними приладами, електрообладнанням та пічним опаленням. На сьогоднішній день питання використання пічного опалення особливо актуальне, бо через потребу економити до нього повертається все більше людей. Аби безпечно обігріти житло за допомогою печі, потрібно дотримуватися правил і доглядати за нею, – розповідає помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області по зв’язках з громадськістю Ірина Крупа.

Перед початком опалювального сезону піч та димохід треба почистити та побілити, щоб можна було помітити тріщини, які темніють, коли дим виходить з них, каже Ірина Крупа.

– На дерев’яній підлозі прибити треба металевий лист розміром 50 на 70 сантиметрів. Не перегрівати і піч і не залишати легкозаймистих речей біля неї. Регулярно чистити димохід. Дотримуйтеся цих правил користування пічним опаленням, щоб тепло у Ваших оселях приносило комфорт та затишок, а не загрожувало Вашому життю, – каже Ірина Крупа.