додому Новини Вихователь реабілітаційного центру Юрій Нечай колекціонує цікаві речі

Вихователь реабілітаційного центру Юрій Нечай колекціонує цікаві речі

1096

Вихователь Тернопільського  обласного навчально-реабілітаційного центру Юрій Нечай не лише навчає дітей, але має цікаве захоплення. Він займається колекціонуванням різних цікавих речей, зокрема календариків, марок, фотографій, туристичних карт з подорожей тощо. 

Юрій Нечай сьогодні своїм учням презентує особливий урок, а точніше, власну виставку. Сам він вихователь Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру. Попри роботу займається колекціонуванням різних цікавих речей, зокрема календариків, марок, фотографій, туристичних карт з подорожей.

– Я дуже довго очікував на неї, але нарешті вона реалізувалась. Мені дуже приємно, що діти мають змогу ознайомитися з таким видом, таким хобі, як колекціонування. Знаєте, це дуже приємно, коли діти цікавлятся тим, що і сам цікавишся тим. Бо колекціонування – це взагалі вид такої роботи, що людина знаходить себе, і отримує від того задоволення, – розповідає колекціонер, вихователь Тернопільського навчально-реабілітаційного центру Юрій Нечай.

Найбільше у колекції чоловіка – календариків. Близько двох з половиною тисяч. Серед них історичні, культурно – мистецькі та політичні.

– Кожне колекціонування – це історія. Ми творимо самі історію, ми повинні нею і самі цікавитися, цією історією. Саме політика от чим мене цікавить, що багато людей таких, що можна прослідкувати взагалі життя кожного політика, життя кожної людини, яка бере участь у цій політиці в нас в країні, зокрема на Тернопільщині.

Більше 15 років пан Юрій займається колекціонуванням. Учні з повагою ставляться до такого захоплення свого вихователя, дехто навіть надихається таким заняттям.

Пан Юрій зізнається, що на зібраних колекціях зупинятися не збирається.

– Тепер виникла ідея колекціонувати прапорці українські, але з різних держав. Бо мені прислали з Англії також українського. Тепер я так подумав, цікаво було з різних держав, щоб ті прапорці були українські, але з різних держав.