![vlcsnap-2021-07-26-13h12m59s186](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/07/vlcsnap-2021-07-26-13h12m59s186-640x360.jpg)
Втретє у Тернополі відбулося Свято кохлеарного імпланта. Захід об’єднав дітей з Тернопільщини, які народилися глухими, а завдяки кохлеарному імпланту зараз можуть чути та розвиватися як звичайні діти. Більше про це нашому сюжеті.
Втретє у Тернополі відбулося Свято кохлеарного імпланта. Захід об’єднав дітей з Тернопільщини, які народилися глухими, а завдяки кохлеарному імпланту зараз можуть чути та розвиватися як звичайні діти. Більше про це нашому сюжеті.