додому суспільство Всеукраїнська громадська організація Союз Українок долучається до допомоги постраждалим в Києві

Всеукраїнська громадська організація Союз Українок долучається до допомоги постраждалим в Києві

662

Всеукраїнська громадська організація Союз Українок долучається до допомоги постраждалим в Києві. Про це розповіла новообрана голова Союзу Ореслава Хомик.

Союз українок працює над розбудовою громадянського суспільства, збереженням звичаїв  і традицій. До такої діяльності активно залучають молодь, каже голова Союзу Ореслава Хомик.

– Молодь у нас золота, треба сказати, я це відчула в Києві, на майдані. Очі не просихають. Очі не просихають, бо наша молодь постала зараз у боротьбі за своє майбутнє, за демократичний розвиток держави. І ми з сестрою взяли з собою лампадки, щоб засвітити наймолодшому загиблому з Вашої області, – говорить голова Всеукраїнської громадської організації Союз Українок Ореслава Хомик.

Маючи таку молодь, можна вірити у краще майбутнє, каже Ореслава Хомик.

– На барикадах стояв один молодий хлопець до пояса голий, тоді було -9 і мороз наростав. Він розмахував синьо-жовтим прапором перед Беркутом і як ми читали про козаків-характерників, мені видавалося, що це саме той дух, переданий нашою молоддю. Дух січових стрільців, дух повстанців, бо теперфішню молодь називають повстанцями, це продовження тієї боротьби, – каже Ореслава Хомик.

Союз Українок допомогатиме постраждалим у Києві, а також сім'ям загиблих.

– Я би найперше хотіла висловити зараз співчуття всім матерям, діти яких загинули і не просто співчуття, а велику вдячність за те, що вони виховали Героїв України. Треба низько вклонитися тим матерям. Нехай в нашій органзіації вони мають плече підтримки, – розповіла Ореслава Хомик.

За допомогою сім'ї загиблих та постраждалих можуть звертатися за електронною адресою та на сайт, які бачите на екрані.