Головна АТО Воїнам АТО потрібні ліки – Штаб самооборони Майдану Тернопільщини

Воїнам АТО потрібні ліки – Штаб самооборони Майдану Тернопільщини

478

vlcsnap-2015-10-07-16h14m37s44Протигрипозні ліки, антибіотики вкрай необхідні бійцям на Сході. Попри перемир’я чимало воїнів зараз знаходяться в шпиталях. До прикладу, один з бійців Тернопільщини нещодавно підірвався на Сході на міні. Йому і його сім’ї, кажуть в штабі самооборони майдану Тернопільщини,  потрібна допомога. Ліки можна приносити в штаб самооборони на Грушевського,1.

В штабі самооборони майдану Тернопільщини просять допомогти бійцям на Сході ліками. Оскільки попри перемир’я чимало воїнів потрапляють у шпиталі, бо підриваються на мінах.

– Якщо в нас перемир’я, як офіційно говорять ЗМІ, то чому в шпиталі все таки привозять поранених? Кілька днів тому один з наших тернопільських бійців, наш товариш, якого знаємо ще з часів майдану, як порядну людину, підірвався на міні. Війна не припинилася, повірте. А там, до речі, в сім’ї шестирічна дитина-інвалід, тобто він повернеться інвалідом і в нього вдома така сама дитина. Цій родині буде дуже важко, тому хто мене чує і може прицільно допомогти людині на лікування, підтримати цю сім’ю, будемо вдячні, контакти надамо, – говорить волонтер “Самооборони майдану Тернопільщини” Ліля Мусіхіна.

Найбільше потрібні протигрипозні засоби, ліки від кашлю, антибіотики широкого спектру дії, знеболююче.

– Холодає, хлопці почали хворіти, дівчата волонтери, які минулу ніч ночували біля хлопців в наметі, кажуть що неможливо було спати, бо хлопці кашляють страшенно. Відповідно, вони постійно звертаються за медикаментами, потрібні протигрипозні, від горла, кашлю, чаї, антибіотики, тобто це потрібно у великих кількостях, на жаль, – говорить Ліля Мусіхіна.

Медикаменти та іншу допомогу бійцям на Сході можете приносити в штаб самооборони майдану Тернопільщини, що на вулиці Грушевського,1.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here