додому Новини Воєнкома Тернопільщини, якого підозрюють у хабарництві, взяли під варту терміном на два...

Воєнкома Тернопільщини, якого підозрюють у хабарництві, взяли під варту терміном на два місяці

597

vlcsnap-2016-10-19-15h23m43s234Суд обрав запобіжний захід для головного військового комісара Тернопільщини у вигляді тримання під вартою терміном на два місяці. 20 жовтня Шевченківський районний суд Львова задовольнив клопотання військової прокуратури  Західного регіону України та обрав військовому комісару Тернопільського обласного військового комісаріату полковнику Володимиру Катинському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 2 місяці з визначенням застави в розмірі 2 млн грн.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Військовому комісару, якого підозрюють в хабарництві, загрожує від 5 до 10 років в’язниці

Про це сьогодні повідомила прес-служба військової прокуратури Західного регіону України. Нагадаю 18 жовтня слідчий відділ військової прокуратури Західного регіону України, військова прокуратура Тернопільського гарнізону за матеріалами та спільно із відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Тернопільській області задокументувала факт вимагання упродовж серпня-жовтня поточного року неправомірної вигоди вказаним військовослужбовцем.

Хабар у розмірі 260 тис грн призначався за сприяння у призначенні військового комісара Борщівського РВК Тернопільщини  на посаду та нестворення перешкод у службовій діяльності.