додому надзвичайне Військовому комісару, якого підозрюють в хабарництві, загрожує від 5 до 10 років...

Військовому комісару, якого підозрюють в хабарництві, загрожує від 5 до 10 років в’язниці

597

vlcsnap-2016-10-19-15h23m43s234За підозрою в отриманні хабара затримали військового комісара Тернопільської області. Слідчі дії із затриманням спільно провели Служба безпеки України та Військова прокуратура. Офіційні коментарі щодо події – в сюжеті Світлани Наконечної.

18 жовтня близько 19-ї години в Тернопільському обласному військовому комісаріаті представники військової прокуратури Західного регіону України, Тернопільського гарнізону і представники служби безпеки України Тернопільської області провели слідчі дії з приводу затримання військового комісара Тернопільського обласного військкомату за отримання хабара.

– Інформація щодо проведення слідчих дій наступна. Військовою прокуратурою Західного регіону України до єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне правопорушення передбачене частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. ( прийняття пропозицій, обіцянки або одержання не правомірної вигоди службовою особою. На даний час полковник Володимир Катинський дає пояснення військовій прокуратурі Тернопільського гарнізону, – розповідає т. в. о. військового комісара Тернопільської області Олександр Скумбрій.

За інформацією офіційного сайту СБУ військовий комісар Тернопільського обласного військкомату вимагав від свого підлеглого 280 тисяч гривень за сприяння у призначенні на керівну посаду. Правоохоронці затримали полковника у робочому кабінеті під час отримання ним частини обіцяної «винагороди» у розмірі 66 тисяч гривень.

Як повідомляє ЗІК, під час брифінгу, що відбувся у військовій прокуратурі Західного регіону України у Львові, перший заступник військового прокурора Західного регіону України Євген Білоусов зазначив, що підозрюваного вдалося затримати завдяки тому, що військовий комісар, у якого вимагали гроші, сам звернувся в СБУ. Євген Білоусов додав, що військовий комісар районного військкомату за 260 тис. грн повинен був збудувати дерев’яний будиночок військовому комісару області.

“Був укладений певний договір між військовим комісаром і підрядною організацією для будівництва будиночка. Наш заявник проплатив частину коштів у розмірі 66 тис. грн. Він приніс документ, який підтверджував, що переказ грошей на відповідний рахунок. Після цього відбулось затримання», – повідомив Євген Білоусов і додав, що будинок планували звести площею 170 м кв.”

Зараз полковник перебуває у СІЗО. В разі доведення вини йому загрожує від 5 до 10 років в’язниці з позбавленням права обіймати певні посади до 3 років і конфіскацією майна.