додому Головні Вова Циган розповів свою історію успіху

Вова Циган розповів свою історію успіху

1724
Українці називають його сенсацією, бо таких цифр під публікаціями у Tik Tok та Instagram мало у кого є, навіть з відомих українських артистів. Наш наступний матеріал про тернопільського цигана Володю, який ще недавно заробляв на життя співами на місцевому ринку, а сьогодні його впізнає майже кожен другий українець. Завдяки соцмережам хлопця помітили у Києві – і тепер у нього багато записів пісень, зйомок кліпів. Але у своєму щільному графіку молодий артист знайшов час, аби дати інтерв’ю спеціально для “Провінційних Вістей”. Дивимось.
Його псевдонІм Вова Циган. Це зараз він прогулюється із нами, як упізнавана зірка, утім ще пів року тому хлопець-ром заробляв на життя співаючи на місцевих вулицях та ринку українські пісні.

Вова Циган каже: “Я завжди собі з гітарою йшов, всі дивились і так я став відомим. Пацани сиділи компанією. По 20-40 євро давали за пісню”.

Своєю харизмою Володя швидко зібрав шанувальників серед користувачів соцмереж. Проте хлопець навіть не здогадувався про свою популярність, бо соцмережами він не користувався, а відео за його участі публікували тернополяни і місцеві блогери. Та одного дня, на міському ринку юного співака упізнав київський продюсер. І сьогодні Володя – повноцінний артист, який працює над своїм першим альбомом.

Пісню “Космонавти” чув майже кожен другий українець, бо такі цифри у Tik Tok та Instagram лише за місяць мало хто має, навіть з відомих українських артистів. А днями хлопець повернувся зі зйомок вже другого кліпу. Для Володі поки усе, що відбувається у його житті сьогодні – нове, і зізнається, непросте. Каже, бути зіркою не так вже й легко, як здається.

За словами Володі, спів на ринках Тернополя вже в минулому, бо тепер хлопець має можливість заробляти поза ним. Його графік розписаний погодинно: щодня хлопець роздає інтерв’ю журналістам по всій Україні й пишається, що своїм прикладом розвіює міфи про ромів.

Своїми піснями Володя Циган хоче хоч на мить відволікти українців від жахіття, яке коїться навколо. І поки – у нього вдається.