додому Головні Волонтери “Української команди” знову сформували черговий вантаж для військових

Волонтери “Української команди” знову сформували черговий вантаж для військових

575

Уже протягом півтора року у Тернополі працює “Військова пошта”. Під час кожної поїздки волонтери штабу “Української команди” відправляють бійцям з Тернопільщини необхідні речі. Цього разу волонтери знову формували черговий вантаж для військових. Що цього разу відправили на фронт – дивіться далі у сюжеті.

Волонтери штабу “Українська команда” складають усі необхідні речі в мікроавтобус, який невдовзі має доїхати до своїх основних адресатів – військових. Цього разу бійцям зі 105-ої та 44-ої бригад відправляють прилади нічного бачення, різні інструменти, мішки для укріплення позицій, човен для пересування на воді, медикаменти від партнерів з Англії, а також – різні смаколики та продукти харчування. Чергову відправку волонтери передають в межах проєкту “Військова пошта”. Завдяки такій ініціативі, більше, ніж півтора роки, вдається доставляти важливі вантажі для захисників із Тернопільщини.

“Зараз є важкий Донецький напрямок. Всі чули за нашу Авдіївку. І туди було відправлено дуже багато хлопців, з якими ми працюємо. Тому в терміновому порядку ми старалися закривати їхні питання. Також нещодавно, завдяки нашій військові пошті і нашим хлопцям, які працюють водіями, було доставлено два автомобілі на Авдіївський напрямок для Сил спеціальних операцій. В терміновому порядку”, – розповіла Тетяна Комісарчук, координаторка волонтерського штабу “Українська команда”.

Волонтери “Української команди” щоразу стараються відповідати на запити військових та передавати те, що просять самі бійці. У межах “військової пошти” свої посилки також надсилають тернополяни, чиї рідні перебувають на фронті. Хлопці радіють кожній передачі.

“Кожного разу, коли ми відправляємо допомогу, хлопці стараються якось віддячити. Вони нам передають тубуси, ящики, і останній раз передали мені особисто приємну річ. В 44-й бригаді є хлопець, який вміє малювати. І мені намалювали тубус прямо там, на бойових позиціях”, – додала Тетяна Комісарчук.

“Військова пошта” згуртовує українців, а головне – кожен із військових відчує себе потрібним.