Головна АТО Волонтери групи “Схід та Захід єдині “свою 23 поїздку в АТО присвятили...

Волонтери групи “Схід та Захід єдині “свою 23 поїздку в АТО присвятили пам’яті героїв Крут

525

imagesВареники, салати, м’ясні консерви та домашній хліб, печений на дровах, відправили волонтери групи “Схід та Захід єдині” бійцям на передову в суботу, 30 січня. 23-тій рейс групи, присвячений пам’яті героїв Крут, кажуть волонтери. Разом із продуктами харчування для бійців АТО зібрали деякі медикаменти та теплий одяг.

Вантаж у 27 тонн відправили волонтери групи “Схід та Захід єдині” 30 січня на передову. Спільними зусиллями зібрали харчі, теплий одяг, прилади нічного бачення, карімати, берці та деякі медикаменти. Все найнеобхідніше бійцям. Присвячений цей 23 рейс подіям під Крутами.

– То, що показують зараз телебачення, ми всі бачимо, що там кажуть, що дотримуються мінських угод, але насправді то не так. Хлопці сидять на передовій в холодній землі, в окопах, де їх обдуває вітер. В деякі позиції взагалі не доставляються, такі як Шахта Бутовка, Піски, Водяне, Опитне, де цілодобово ідуть обстріли з проміжками десь пів години – годину. Цілодобово ідуть обстріли. І наше завдання, завдання нашої волонтерської групи як можна більше доставити цим хлопцям, – розповідає координатор волонтерської групи “Схід та Захід єдині” на Тернопільщині Василь Конько.

Загалом цього разу вдалось зібрати півтори тонни домашнього хліба, три з половиною тисячі м’ясних консерв та тонну двісті вареників.

– Дякую Богу, і тим людям, які є небайдужі, туляться, горнуться. Ми готуєм вареники, салатики, хто що нам дає. Це є “Бункер-С” в нас. На цей раз, якщо порахувати загальну кількість за цей тиждень, то 1 тону 200 ми зробили. Тону двісті вареників, а салати, салати знаєте, як ми називаєм. В нас салати такі: бурячок, капуста, морква, часничок, що нам люди дали, решту докупили і називається “Насолода хлопці для вас”, – каже керівник волонтерської групи “Бункер-С” пані Марія.

Долучаються до ліплення вареників та приготування салатів люди з різних сіл, каже пані Марія. Вони або висилають продукти, або ліплять вареники і надсилають їх до “Бункеру-С”. Їх там фасують і відправляють бійцям.

Через біль та сльози перейнялась ідеєю волонтерства мати загиблого бійця Володимира Гриценка. Пані Надія допомагає волонтерам випічкою та приготуванням різних страв для хлопців в АТО.

– Сказав Владика, матусю, твій син герой. А що зробила мама, – нічого, плаче. І я не знаю, чи Бог мені так дав сили, чи та моя дитина просить. І я рішила. Хлопці мене підтримали, я їм дякую, я рішила чим зможу, ні обіцянками, ні словами, скільки моїх сил, що буду могла, все для тих дітей. Бо вони дійсно для мене тепер діти, – каже мати загиблого героя Володимира Гриценка Надія Гриценко.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here