додому АТО Волонтери допомогли відремонтувати військову техніку Тернопільської окремої артилерійської бригади

Волонтери допомогли відремонтувати військову техніку Тернопільської окремої артилерійської бригади

797

Чотири одиниці військової техніки Тернопільської окремої артилерійської бригади допомогли відремонтувати волонтери.  До ремонту окрім самих військовослужбовців долучились небайдужі громадяни та влада селища міського типу Підволочиськ. Військова техніка потребувала відновлення після використання в зоні АТО і по завершенні ремонту знову вирушила на Схід.

В січні цього року до місця постійної дислокації на Тернопільщину повернулось понад півтори сотні військовослужбовців 44-ої окремої артилерійської бригади. Разом із собою солдати привезли і техніку, яка після використання на Сході, потребувала ремонту. Вирішили цю проблему влада, громада та небайдужі підприємці Підволочиська.

– Відновили деякі агрегати, механізми. Зробили рихтовочні роботи. Відновили мотор. Як бачите – стоячий бронетранспортер. Відновили також двигун на автомобілі Камаз, – розповідає заступник командира частини з морально-психологічного забезпечення Володимир Затурський.

– Я надав базу для ремонту цієї техніки. Бачив з першого дня, яка вона заїхала. Вона заїхала в дуже плачевному стані. Дуже дуже поганому стані. Я просто не міг повірити, що наші воїни на такій техніці воюють, – додає приватний підприємець Олександр Маконюк.

– Народ, який не хоче добровільно підтримувати свою армію, буде примусово підтримувати чужу. Ми – жителі Підволочищини, цим обізнані і ми хочемо свою армію підтримати. Ми хочемо миру, хочемо що війна закінчилася, – каже голова Підволочиської районної державної адміністрації Борис Онищук.

Відновлення військової техніки – це не єдина допомога 44-ій артилерійській бригаді, кажуть військові.

– Волонтери і громадськість краю зібрали додатково для бійців маскувальні сітки, електричні генератори та інші речі, які допомагатимуть у повсякденній службі бійців 44 артилерійської окремої бригади, – розказує прес-офіцер Тернопільської артилерійської бригади Юрій Кульпа

Більше місяця громада Підволочиська разом із воїнами ремонтували військову техніку. По закінченню її та маскувальні сітки з генераторами відправили у зону АТО.