![vlcsnap-2023-05-17-17h14m59s468](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/vlcsnap-2023-05-17-17h14m59s468-640x360.jpg)
У війни немає вихідних. У цьому переконані волонтери благодійної фундації “Кленова Надія” з Канади. Вони надають допомогу українцям – як військову, гуманітарну та і соціальну.
Під час чергової поїздки в Україну засновниці фонду передали 30 систем життєзабезпечення для допомоги українським військовим медикам у лікуванні тяжкопоранених українців. Медичне обладнання організації надав уряд Канади.
За словами Тетяни Костюк, у війни немає вихідних, тож вони з командою волонтерів працюють і радіють, коли робота приносить бажані результати.
Благодійниці їхали в Україну з великою вірою в перемогу, в Канаду вони повертаються з посиленим відчуттям та спільною мрією українців, яка обов`язково здійсниться.