![246984869_3817553378348219_5594723256554420336_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/246984869_3817553378348219_5594723256554420336_n-640x896.jpg)
Спортсмен з села Іванків Скала-Подільської ОТГ Володимир Ризак здобув “срібло” на Чемпіонаті світу з гирьового спорту, який відбувався в Угорщині. Про це повідомляють у Тернопільській обласній державній адміністрації.
За перемогу змагалися 450 учасників. Відтак, Володимир Ризак здобув 2 місце на Чемпіонаті світу у командній естафеті, довгий цикл.
Як повідомив тренер Юрій Гуцул, за результатами змагань Володимир Ризак виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу. Наразі спортсмен готується до Кубка світу з гирьового спорту.
Раніше Володимир Ризак уже здобув дві золоті медалі на Чемпіонаті Європи та “бронзу” на Чемпіонаті світу.
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/248362614_3817553478348209_5421875906370295182_n.jpg)
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/247456641_3817553551681535_7234512403404649978_n-471x1024.jpg)