![аварія шибалин](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/248396924_2084344598371716_61216991507864439_n-640x480.jpg)
Водію, який у стані алкогольного сп’яніння вчинив смертельне ДТП поблизу Бережан, обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.
Аварія сталась близько 1 години ночі 24 жовтня у селі Шибалин. Автомобіль Mitsubishi, яким керував нетверезий водій, вилетів на узбіччя, де зіткнувся з електроопорою. Загинули пасажири авто – працівник міграційної служби та магістрантка тернопільського університету. Ще одну пасажирку госпіталізували.
ЧИТАТИ ТАКОЖ: Аварія у Шибалині: троє людей отримали травми, одна загинула
Бережанська окружна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо водія (ч. 4 ст. 286-1 КК України). Прокурор довів в суді обґрунтованість підстав для обрання запобіжного заходу підозрюваному у вигляді тримання під вартою без визначення застави.
Триває розслідування, його здійснюють слідчі поліції.