додому Головні Водії таксі “Шанс” допомогають патрулювати місто

Водії таксі “Шанс” допомогають патрулювати місто

540

Водії таксі "Шанс", які не поїхали до Києва, патрулюють Тернопіль. Через робочі рації та планшети водії отримують інформацію і відразу перевіряють чи достовірна вона. Працюють швидко та злагоджено, бо у місті працює більше сотні автомобілів "Шансу".

– "Водії, якщо в районі Рогатки побачите скупчення водіїв в масках, то телефонуйте зразу на базу", – ось в такому випадку, якщо водії перевіряють, які там є, відразу телефонують базу, ми його підтверджуємо одним, другим, третім водієм, база посилає водіїв в це місце, всі водії з'їжджаються і підтягуємо другі таксі.

Ось так вже кілька днів працюють водії таксі "Шанс". Цілодобово, допомогаючи загонам самооборони міста партрулюють вулиці. Пан Руслан каже: дуже багато неправдивої інформації, яку обов'язково треба перевіряти, бо саме через це тернополяни панікують. Найперше намагаються знайти заїжджих "тітушок", які, як кажуть таксисти, ще у місті.

– Ми шукаємо таких молодиків, як бачимо, відразу реагуємо, з'їжджаємось, але вони зараз розподіляються по місту, вони зараз купою не ходять, – розказує підприємець, який працює на таксі "Шанс" Руслан Переймибіда.

– Як ви їх розпізнаєте?

– Вони куди не йдуть кидають гасла – "За Україну!", давайте робити те, вони нам заважають ці реогінали. Вони таким чином збирають навколо себе людей, а люди незнають, хто вони такі. Тому, коли ми бачимо скупчення людей, з'їжджаємось, пояснюємо, що цього не треба робити, самі розберемось.

На усіх виїздах з Тернополя таксисти організували блок-пости. Там також патрулюють цілодобово.