додому суспільство Внутрішні війська знову виходять на патрулювання вулиць Тернополя

Внутрішні війська знову виходять на патрулювання вулиць Тернополя

601

Внутрішні війська знову виходять на патрулювання вулиць Тернополя. Роблять вони це спільно з міліцією, Державтоінспекцією та громадським формуванням Охорони порядку Тернополя.

Ситуацію із правопорядком у Тернополі сьогодні називають спокійною та контрольованою. Врешті правоохоронці знову виходять патрулювати місто, не соромлячись службової форми. Два тижні тому функцію з охорони правопорядку пребрала на себе громадськість. Тоді патрулювати вулицями Тернополя виходило близько півтисячі городян. Нині – вже менше.

– Ви знаєте, що був і Автомайдан, і ті з майдану охоронці порядку, допомагали, прості громадяни, які були цей. А зараз вже трохи менше, бо тому шо більш-менш порядок налагоджено в місті, то всьо і трохи менше людей. Ну в середньому десь, я знаю, бачите самі, десь 50 чоловік заступає, – розповідає голова ради громадського формування Охорони порядку Тернополя Михайло Прогній.

Водночас правоохоронці не відмовляються від спільних дій із громадськістю.

– Сьогодні можна вечором пройти по місту Тернополі і не стати предметом злочинного посягання. Я хочу подякувати органам місцевого самоврядування, які сприяють в цьому і громадським діячам, громадським організаціям, які надають посильну допомогу, – каже заступник начальника УМВСУ в Тернопільській області Василь Облещук.

Про таку співпрацю говорять і представники державтоінспекції. Її, до слова, знову очолює Андрій Матрифайло, якому ще 7 березня частина підлеглих висловила недовіру. На посаді начальника ДАІ УМВСУ в Тернопільській області його поновлено постановою Львівського апеляційного суду. Нині Андрій Матрифайло найперше висловлює вдячність за сприяння в роботі ДАІ тернопільським автомайданівцям.

– Дуже велику роль зараз практично зіграли громадські організації, що стосується допомоги працівникам міліції. По лінії ДАІ з завтрашнього дня ми, практично, визначимося з цими керівниками громадських організацій і будем спільно нести службу, – заявив начальник УДАІ УМВСУ в Тернопільській області Андрій Матрифайло.

Нині, охороняючи порядок в місті ввечері та вночі, правоохоронці акцентують увагу на громадянах, які не є мешканцями області. Аби уникнути можливих провокацій і протизаконних дій, таких людей перевіряють встановлюючи їх особу та наміри гостювання на Тернопільщини.