додому Новини Власний проект тернопільські студенти підготують під час “Студентської доби”

Власний проект тернопільські студенти підготують під час “Студентської доби”

703

День студента – для когось нагода відпочити із друзям у кафе, для когось саме час для розвитку. У Тернополі стартувала уже п’ята “Студентська доба”. Сорок хлопців та дівчат із вишів нашого краю навчатимуться менеджменту, моніторингу та аналітики. А протягом ночі молодь працюватиме над власним проектом, який перезентуватимуть вранці. 

Сергій – другокурсник Бучацького аграрного технічного коледжу. Хлопець розповідає, не спати уночі – для нього буденна справа. Жартує, найчастіше таке практикує у період підготовки до заліків та іспитів.

– Ну, буває, буває. Особливо перед сесією.

У день студента Сергій також не спатиме. Але не тому, що відпочиватиме із друзями у нічному клубі, а тому, що разом із командою зі свого навчального закладу хлопець бере участь у “Студентській добі”.

– У нас 8 осіб в команді, які відповідають за певні функції в команді. Там дизанер, менеджер, бухгалтер.

У такому складі 5 команд із вишів Тернопільщини навчатимуться у провідних фахівців Тернопільщини проектуванню, моніторингу та аналітиці. А згодом протягом ночі працюватимуть над створенням власного проекту.

– Ці проекти можуть створювати їх на базі своїх університетів. Як показує досвід, найцікавіше студентам організовувати культурні заходи та освітні. В цьому напрямку вони, зазвичай, люблять найбільше працювати, – розповідає голова ГО “Молодіжне об’єднання “Файне місто” Юлія Янчинська.

Також студенти будуть визначати проблемні місця свого університету та міста. А пізніше обговорюватимуть можливості їхнього покращення.

– На мотиваційній роботі мені б хотілося побачити, які вони використовують методики. І навчитися нового від тих менторів, які виступатимуть.

Уже вранці 18 листопада учасники закічать роботу над проектами і презентують його членам журі. Найкраща команда отримає кубок міського голови.