Головна суспільство Влада Тернополя обіцяє позбавити місто від незаконно розміщеної реклами

Влада Тернополя обіцяє позбавити місто від незаконно розміщеної реклами

314

Влада Тернополя обіцяє позбавити місто від незаконної реклами. Понад 200 незаконно розміщених об'єктів зовнішньої реклами у Тернополі демонтують в продовж місяця. Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міськради.

Незаконно встановлену зовнішню рекламу на об'єктах комунальноїх власності, а це щити, вивіски інші конструкції у Тернополі демонтують найближчим часом, відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Тернопільської міськради.

– Надано місячний термін управлінню житлово-комунального господарства спільно з іншими комунальними підприємствами провести дану роботу. Там, де є можливість зробити законодавче оформлення даних об'єктів, вони повинні бути узаконені, сплачувати належні кошти до бюджету і провести все у відповідність до технічних умов. Там, де це є незаконно встановлені об'єкти, не має жодних дозвільних документів, вони повинні бути демонтовані, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Фінансуватиме демонтаж управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, а видаватимуть демонтовані рекламні засоби лише після сплати їх власником вартості робіт з демонтажу і вартості їх зберігання. Крім цього, за розміщення у Тернополі реклами та оголошень, які звучатимуть іноземною мовою, доведеться платити більше, каже Сергій Надал.

– Рекомендовано управлінню стратегічного розвитку спільно з управлінням економіки розробити відповідне положення, яке б передбачало збільшення плати за рекламу, оголошення чи інші вивіски, які будуть розміщенні у місті Тернополі на будь-якій іноземній мові, крім української, – каже Сергій Надал.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here