Головна Головні Віце-мер американського міста Сакраменто Джозеф Девлін відвідав Тернопіль

Віце-мер американського міста Сакраменто Джозеф Девлін відвідав Тернопіль

377

vlcsnap-2015-06-17-17h29m56s154Віце-мер американського міста Сакраменто Джозеф Девлін відвідав Тернопіль. Іноземний експерт нині їздить містами України за програмою проекту “Ефективне урядування через впровадження демократичних стандартів”. В Тернополі, серед іншого, Джозефа Девліна знайомили зі своїми досягненнями – центром надання адмінпослуг, GPS-навігаційним контролем за рухом громадського транспорту. З онлайн-системами “Відкрите місто” та “Відкритий бюджет Тернополя”.

– Я мав можливість оцінити місто, поспілкуватися з представниками малого і середнього бізнесу. З мером міста мали хорошу продуктивну розмову. Хочу відмітити, що міський голова і його управління зробили значну спробу, щоб зробити місцеве самоврядування і всю інформацію доступну для населення. Я мав змогу побачити велику кількість сервісів, які доступні онлайн, навіть у плані бюджету. Це дійсно робить працю міської ради відкритою та ефективнішою. Сподіваюся, надалі між нашими містами та країнами буде спільна і плідна кооперація і співпраця, – говорить  віце-мер Сакраменто, США Джозеф Девлін.

– Дуже приємним є те, що пан Джозеф відгукнувся з готовністю, що він особисто і керівництво міста Сакраменто можуть бути консультантами Тернополя в плані впровадження електронного самоврядування, в плані розвитку місцевої демократії. Сьогодні ми про це домовились і я сподіваюся, що ця співпраця буде плідною, буде на користь і місту і громаді вцілому, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here