Головна Головні Військовослужбовцям нагадують, що у військових частинах Тернополя та Бережан є вакантні місця

Військовослужбовцям нагадують, що у військових частинах Тернополя та Бережан є вакантні місця

571

vlcsnap-2016-05-26-19h03m15s722На Тернопільщині триває відбір на військову службу за контрактом. Військовослужбовцям обіцяють високу заробітню плату та працевлаштування. У Тернопільському обласному військовому комісаріаті запевнили, вакантних місць у військовій частині Тернополя та Бережан вистачає.

– Гідне грошове забезпечення, працевлаштування – це чекає тих громадян, які хочуть чи планують пов’язати свою долю з військовою службою. На території нашої області знаходяться дві потужних військових частини. Це наша артилерійська бригада в місті Тернополі , де, знову ж таки, досить багато вакантних посад. В Бережанах- батальйон забезпечення, – розповідає військовий комісар Тернопільського обласного військкомату Володимир Катинський.

У Тернопільському обласному військовому комісаріаті запевнили, тепер учасникам АТО можна працевлаштуватись у військові частини без повторного навчання. Його можуть пройти ті учасники АТО, які хочуть перекваліфікуватися.

– Дозволено здійснювати відбір напряму у військові частини. Учасники АТО однозначно не поїдуть, якщо вони не захочуть на щось інше перевчатись, якщо ідуть за прямою військовою спеціальністю. Наприклад: водій іде на посаду водія, не треба вже їхати в АТО. Розвідник іде на посаду розвідника. Номер обслуги іде на посаду номер обслуги. Хіба що номер обслуги хоче бути сержантом, стати командиром гармати, головним старшиною тоді відповідно. Він може так само піти, заключити контракт у військовій частині. Після того його з військової частини направлять в навчальний центр, – каже Володимир Катинський.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here