додому Головні Військові 105 бригади територіальної оборони стали помічниками Святого Миколая

Військові 105 бригади територіальної оборони стали помічниками Святого Миколая

483
Військові 105 бригади територіальної оборони стали помічниками Святого Миколая. Дітям, чиї батьки станом на сьогодні вважаються безвісти зниклими або ж героїчно загинули на війні, вручили традиційні подарунки від Миколая. Тетяна Скиба розкаже більше.
Трирічна Вікторія разом з мамою Юлією вже кілька тижнів чекають на звістку про свого тата та чоловіка. У травні цього року захисник зник під час одного з бойових завдань на фронті.

Юлія, дружина зниклого безвісти захисника, коментує: “Дитина якраз на Святого Миколая писала листа і замовила подарунок на Миколая телефон для тата, щоб він до неї дзвонив. Бо він колись до мене дзвонив кожного дня. На відео ми з ним говорили, а зараз, чому він не дзвонить”.

Вікторія та інші діти, чиї батьки на сьогодні вважаються безвісти зниклими або ж героїчно загинули на війні, у День Святого Миколая особисто зустрілися з Чудотворцем. Він завітав до них не з порожніми руками, а з подарунками.

Цього дня помічниками Святого Миколая стали військові зі 105 бригади територіальної оборони. Вони зібрали гроші, аби організувати для малечі невелике свято та придбати для кожного з них особливі подарунки. Вони розуміють, наскільки дітлахам необхідна підтримка.

Петро Репела, військовослужбовець, каже: “Увага і ще раз увага до наших дітей, до нашого майбутнього. Вона сприяє тому, що нашим воїнам там на передовій буде легше, знаючи що тут військова частина не забуває про своїх героїв і вшановує їхню пам`ять”.

Загалом в нашій області помічники Чудотворця роздали майже 50 подарунків дітям віком від одного до 17 років.