додому Головні Відновлено електропостачання у населених пунктах Тернопільщини, забезпечено проїзд на дорогах, – ТОДА

Відновлено електропостачання у населених пунктах Тернопільщини, забезпечено проїзд на дорогах, – ТОДА

609

Тернопільщина оговтується після снігопаду. Сьогодні відбулося чергове засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків стихії. Станом на 06:00 ранку:
• електропостачання відновлено у всіх населених пунктах області • забезпечено проїзд на дорогах державного, регіонального та місцевого значення;
• навчальний процес відновлено у всіх школах області, окрім с.Могильниця, Теребовлянського р-ну (будівля не встигла прогрітися і рішенням місцевої адміністрації вирішено, що діти сьогодні залишаться вдома);
• усі медзаклади області працюють в штатному режимі;
• на місці відстою та буксирування важкогабаритного транспорту організовано роботу пересувного пункту обігріву – м.Тернопіль, вул.Микулинецька.

Протягом останньої доби для ліквідації наслідків негоди в області залучено 127 механізмів та 236 осіб від Служби автомобільних доріг.

Допомагали також міжрайонні управління водного господарства Рятувальники Тернопільщини 16-17 листопада відбуксирували 62 вантажних та легкових авто, а також дві карети «швидкої». Таким чином врятовано 98 осіб, в т.ч. одну дитину. Синоптики тим часом обіцяють потепління.