додому Головні Відновлення роботи Тернопільського аеропорту прокоментував Степан Кубів

Відновлення роботи Тернопільського аеропорту прокоментував Степан Кубів

764

Відновлення роботи Тернопільського аеропорту, ремонт та обслуговування доріг прокоментував Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. 24 листопада він побував у нашій області із робочим візитом.

Робочу поїздку на Тернопільщину Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів розпочав з огляду доріг. Зокрема, зосередив увагу на ремонті траси Тернопіль – Львів. На 39 кілометрів шляху було виділено 302 мільйони гривень. Також роботи проводилися за рахунок коштів, отриманих від впровадження митного експерименту.

– Не ремонтувалося 27 років фактично капітально жоден кілометр дороги. От коли була ремонтована, наприклад, дорога Львів-Тернопіль? Я студентом був, це 1979 рік і 7 років тому – це 50 років тому, – розповідає Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Загальна протяжність доріг Тернопільської області – майже 5 тисяч кілометрів. З них більшість місцевого значення. Їх якість, визнають чиновники, низька, 95% шляхів – у незадовільному стані. Уряд заклав до бюджету-2018 майже 43 мільярди гривень на ремонт українських доріг, стверджує Степан Кубів. Також на державному рівні планується вирішити питання контролю за дорогами та їх безпеки.

– Ті дороги, які ми робимо, ми повинні дійсно їх контролювати. Коли ми дивимося на систему контролю автоперевезень, особливо літом, температура, асфальт нагрівається до неможливо критичної температури, система котролю, на превеликий жаль, відсутня, – каже Степан Кубів.

Обговорили під час зустрічі і питання відновлення роботи Тернопільського аеропорту.

– Ми орієнтовані зараз більше на чартерні перевезення, ми зараз готові розглядати можливість залучення потенційних інвесторів, співпрацювати з іншими аеропортами Європи. Ми зараз розглядаємо можливість перетворення аеропорта і як базовий аеропорт для лоукостів потенційних. Другий момент – для здійснення ремонту і обслуговування діючих літаків, – говорить голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Заліщицький район, село Дзвиняч. Тут відкрили потужний комплекс для зберігання зерна, потужністю 90 тисяч тонн. Урядовець був присутній на запуску першої черги потужністю 30. Запуск другої планується у 2019 році.