додому Головні Відносно комфортна осіння погода протримається на Тернопільщині і в найближчі вихідні

Відносно комфортна осіння погода протримається на Тернопільщині і в найближчі вихідні

748
Теплий листопад. За прогнозами синоптиків, стовпчики термометрів цього місяця вдень показуватимуть до 15 градусів тепла. Буде справді тепло, втім місцями дошкулятиме сильний вітер. Відносно комфортна осіння погода протримається на Тернопільщині і у найближчі вихідні. А з понеділка синоптики передбачають відчутне зниження температурних показників. За словами завідувачки сектору метеорологічних прогнозів Тернопільського гідрометцентру Оксани Озимків, наприкінці листопада слід чекати дощову погоду, тож маємо можливість насолодитись останніми теплими днями цього року.

Через вплив антициклону, який йде на Тернопільщину, надворі дещо потеплішає. За прогнозами синоптиків, стовпчики термометрів вдень підвищуватимуться до 15 градусів тепла, втім, місцями дошкулятиме сильний вітер.

Оксана Озимків, завідувачка сектору метеорологічних
прогнозів Тернопільського обласного гідрометеоцентру, коментує: “Чекаємо пориви південно-східного вітру, які будуть досягати критерії небезпечного метеорологічного явища. 15-20 м. за сек. Слід взяти це до уваги”.

Попри високу температуру повітря у другій половині листопада слід чекати й опадів. Вони випадатимуть переважно у вигляді дощу та мряки, місцями з мокрим снігом, але формування стійкого снігового покриву та льодових процесів на водоймах малоймовірне, кажуть синоптики.

Осінь щороку закінчується дощами, така її законна природа. Тож гайда на вулицю насолоджуватись останніми сонячними днями.