Головна благоустрій Від сьогодні частково перекрили рух на вулиці Живова

Від сьогодні частково перекрили рух на вулиці Живова

294

vlcsnap-2015-06-22-13h51m33s24Від сьогодні частково перекрили рух на вулиці Живова. Там впродовж місяця капітально ремонтуватимуть аварійну ділянку дороги від вулиці Оболоня до виїзду з Автовокзалу. Також відремонтують водовідведення та замінять інженерні мережі. При цьому смугу руху залишать для громадського транспорту, зупинку ж змістять ближче до ринку.

У Тернополі сьогодні частково перекрили ділянку дороги від вулиці Оболоня до виїзду з Автовокзалу. Смугу руху для громадського транспорту залишать, а от зупинку змістять ближче до ринку.

– Ділянка буде частково перекрита впродовж місяця по осі. Що ми плануємо зробити на ці виділені гроші – 5,5 мільйонів? Необхідно облаштувати вітку дощової каналізації і перестелити верхній шар дорожнього одягу. Роботи будуть трошки ускладнені тим, що тут багато транспорту, але попереджено управління транспорту, воно зобов’язане перенести зупинку власного автотранспорту. Роботи плануємо виконати за місяць, – розповів начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.

В Тернопільській міськраді просять водіїв не їхати на перекриту вулицю Живова.

– От в межах тієї парковки буде по осі перекрито, спочатку ми виконаємо заміну інженерних мереж, а тоді коли будемо иіняти дорожній одяг ми посунемо, на дві полоси ми забезпечимо проїзд. Громадський транспорт тут буде ходити, я звертаюся до всіх водіїв, щоб власним транспортом обмежили сюди рух, бо громадський транспорт не вдасться нам перекрити, тай не потрібно. А власним транспортом не заїжджати сюди, не створювати незручностей.

Після Живова, комунальники планують ремонтувати вулиці Тролейбусну та Дружби.

– Вулиця Тролейбусна – ділянка від вулиці Будного до заїзду до міськавтотрансу. А вулиця Дружби – від “Маяка” до нової ділянки, яку ми зробили минулого року. На майбутнє плануємо завершити роботьи по вулиці Танцорова, це ділянка від Майдану мистецтв до вулиці Шашкевича і вулиця Шпитальна – від Гоголя до швидкої допомоги. Це найближчі плани до Дня міста. Після цього будуть напевно переглядати бюджет будемо бачити що далі робити.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here