додому АТО “Великодні набори” для бійців на Сході України вже почали готувати у Тернополі

“Великодні набори” для бійців на Сході України вже почали готувати у Тернополі

585

vel_koshykВ Тернополі вже готують “Великодні набори” для бійців на Сході України. У набір входитиме паска, домашня ковбаса, бочок та хрін. Волонтери просять усіх небайдужих долучитись до цієї акції і приносити продукти на склад Логістичного центру допомоги бійцям АТО (вул. Збаразька, 16 у Тернополі).

Волонтери вже готують набори бійцям до Великодня. Такі продукти як яйця, цукати, їзюм просять приносити десь за два тижні до Воскресіння, а от ковбаси, сало і м’ясо потрібні вже, кажуть волонтери.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Продукти, аби готувати смаколики для АТО, дуже потрібні волонтерам

– Ми збираємо м’ясо, ковбаси, будемо робити пасочки домашні свої з цукатами, з ізюмом, з великим вмістом яєць, щоб все було по-домашньому. Ми хочемо ковбаску робити свою домашню, ми хочемо дістати десь м’яса, щоб нам допомогли, ми зробимо її своїми руками, дівчатка дуже підключилися до цієї роботи, хочуть зробити власноруч, – розповідає координатор акції “Смаколики для АТО” Вікторія Лень.

М’ясні вироби будуть вакуумувати, каже Вікторія Лень, це дозволить збільшити термін придатності продуктів до двох місяців.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Їстивні валентинки та сухі борщики передали українським бійцям на Схід із Тернополя 

– Буде виглядати набір – паска на 20 чоловік. Ми спочатку думали пекти маленькі пасочки – кожному, але ми поспілкувалися з Логістичним складом і вони кажуть, маленькі пачечки займатимуть багато місця. Тому ми вирішили по три кілограми м’яса, хрін з бурячком і велика паска. Ну і ми таким великим набором передаватимемо, наприклад, на блок-пост, щоб бійці мали змогу також відсвяткувати Великдень, – каже Віка.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Близько 30 тисяч вареників зі шкварками повезли із Тернополя українським бійцям на Схід

Борошно, яйця, цукор, масло, родзинки, цукати для пасок, м’ясо, спеції, часник – для ковбаси, сало – для бочку, а ще хрін і бурячок, волонтери просять приносити на Склад №1 Логістичного центру (вул. Збаразька,16) або в церкву Перенесення мощей Святого Миколая, що на вулиці Карпенка. Більше інформації можете отримати за номером гарячої лінії:097-205-50-55.