Головна АТО Великодні набори для бійців АТО вже готують тернопільські волонтери

Великодні набори для бійців АТО вже готують тернопільські волонтери

450

vlcsnap-2015-04-01-15h40m06s221750 пасок, 300 кілограмів домашньої ковбаси, тисячі крашанок і десятки літрів хрону з бурячком. Волонтери громадської ініціативи «Смаколики для АТО» готують великодні набори для бійців АТО. Сьогодні ж відправлять першу партію – 50 наборів, ще сотню – на днях. Як кипить робота, бачила наша знімальна група.

До Великодня – менше двох тижнів, а вони вже подбали про те, що поставлять на святковий стіл бійці АТО. Волонтери громадської ініціативи «Смаколики для АТО», на рахунку яких кутя, сухі борщі, випічка, козацькі набори для солдатів, тепер готують великодні набори. Перших 50 відправлять на Схід сьогодні, ще сотню – на днях. Для такої кількості посилок напекли 750 пасок, виготовили 300 кілограмів домашньої ковбаси, десятки літрів хрону з бурячком та тисячі крашанок. Щоб продукти не зіпсувались, яйця залишають сирими, ковбасу заморожують і герметично пакують, паски обгортають харчовою плівкою. Кожен набір розрахований на 20 людей.

– Набір, який ми будемо передавати нашим солдатам до свят складається з хрону і бурячка, 15 крашанок, які розмальовували дітки і 2-3 кг ковбаски домашньої. І найголовніший атрибут – паска. В набір буде входити 5 пасок, – розповідає волонтер громадської ініціативи «Смаколики для АТО» Наталя Литвин.

Продукти, розповідають волонтери, приносять люди, місцева пекарня напекла з них пасок. Гроші на добру справу мусять заробляти і самі. Власноруч та за допомою досвідчених господинь напекли сотні пряників. Їх продаватимуть у найближчі вихідні на благодійному ярмарку поблизу “Орнави” у Тернополі.

– Розмальовували по різному. Ось ці гарні розмалювали студенти художнього. Є пряники, які рзфарбували дітки. Вони, звичайно, не такі акуратні, але зроблені з душею. Ми робимо кроликів, яєчка, в нас є форма з пасочкою. Тому приходьте 4-5 квітня з 2 години, купуйте пряники, – каже волонтер громадської ініціативи «Смаколики для АТО» Ірина Кіняк.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here