додому Головні Вантажівка із серветками та туалетним папером загорілась на Тернопільщині

Вантажівка із серветками та туалетним папером загорілась на Тернопільщині

533

vlcsnap-2015-04-09-17h24m43s249Вантажівка із серветками та туалетним папером загорілась на дорозі у селі Горинка Кременецького району. Спресований папір тлів і полум’я проникало глибоко всередину автівки. Гасили пожежу шість рятувальників за допомогою спеціальної техніки.

Вантажний автомобіль “VOLVO”, який перевозив туалетний папір та серветки, загорівся дорогою з Кременця до Тернопіля, у селі Горинка.

– Гасіння таких пожеж ускладнюється тим, що спресований папір тліє і полум’я проникає глибоко всередину. Тому пожежникам довелось розвантажувати весь вміст фури та проливати його водою. Загальна вага паперу сягала 6,5 тон – площа пожежі 31 м.кв. Ймовірно, пожежа виникла через технічну несправність автомобіля, – розповіла помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області по зв’язках з громадськістю Ірина Крупа.

Рятувальники дозаправляли автомобілі водою із водойми, що на відстані один кілометр від місця пожежі. Загалом для гасіння використали більше 22 тисяч літрів води. Повністю ліквідували пожежу о 19-й.