Головна АТО Вантаж “Тернопільщина дітям Донбасу” освятили у Тернополі

Вантаж “Тернопільщина дітям Донбасу” освятили у Тернополі

354

vlcsnap-2015-08-28-16h55m02s231Благодійний вантаж “Тернопільщина дітям Донбасу” нині освятили у Тернополі. Школярам на Сході України необхідне для початку навчального року збирала Тернопільська обласна рада. За допомогу дякують також обласній державній адміністрації, підприємцям, аграріям Тернопільщини і безпосередньо школярам області, які також принесли для своїх однолітків з Донбасу усе що змогли.

Гуманітарний вантаж “Тернопільщина дітям Донбасу” для школярів на Сході України відправили від Тернопільської області. Допомогу організувала обласна рада з допомогою облдержадміністрації, підприємців, аграріїв області. Ділилися необхідним до школи і тернопільські школярі. Серед іншого в школи, інтернати, дитячі будинки Донбасу вантажівкою доправлять сорок тисяч зошитів (це майже 2 тонни),  понад 4 тисячі книг, шкільні парти, альбоми для малювання, ручки, олівці, лінійки, пластилін. Крім цього везтимуть продукти харчування і солодощі для дітей. Безпосередньо у власність шкіл подарують освячені прапори України. Вантаж планують довезти на Схід і передати школам до Дня знань 1 вересня.

Було звернення голови військово-цивільної адміністрації Луганської області Георгія Туки про допомогу. Ми знаємо, що зараз там їм не солодко. Є потреба як і в шкільному приладді, в книгах, в підручниках, так і в продуктах харчування. І власне враховуючи те, що треба вести війну не тільки за територію, треба вести війну за українські мізги на Сході, то ми зорганізували цей вантаж приурочений до 1 вересня. Я сам супроводжую вантаж і надіюся, що першого вересня буду мати і моральне право і бажання виступати перед дітьми, нашими маленькими українцями, вітати їх з першим вересням і говорити, що від Сходу до Заходу одне Українське майбутнє, – каже голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець.

Із гуманітарним вантажем для школярів водночас бійцям батальйону “Тернопіль” і тернопільської 44 артилерійської бригади на передову доправлять необхідні запчастини та інші потрібні речі й продукти. В цілому допомоги на Схід України відвезуть на суму в майже 300 тисяч гривень. На поїздку гуманітарнй вантаж для дітей Донбасу і тернопільських бійців АТО, у храмове свято Тернополя, благословили священнослужителі Катедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here