додому надзвичайне В Україні 49 осіб постраждали від торгівлі людьми

В Україні 49 осіб постраждали від торгівлі людьми

1395

49 осіб постраждали від торгівлі людьми – таку цифру озвучили спеціалісти Управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської облдержадміністрації. Зважаючи на таку статистику, у місті розпочали соціальний проект. 

Торгівля людьми – одне з найбільших порушень прав та свобод людини.

– Державними службами було виявлено 49 осіб постраждалих від торгівлі людьми. З них 19 осіб отримали статус постраждалого від торгівлі людьми. Їм була надана реінтеграційна і реабілітаційна допомога представниками державних служб, – розповідає голова правління “ТМЖК “Відродження нації” Галина Кравець.

– Є актуальною темою для України, особливо Тернопільської області. Тому що, на превеликий жаль, середньомісячна заробітня плата в Тернопільській області бажає кращого, є одною з найнижчих. Це проблема особливо для західного регіону Тернопілля, – говорить заступник директора тернопільського обласного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Тетяна Четвертак.

Тож громадська організація «ТМЖК «Відродження нації» спільно з державними службами розпочала соціальний проект.

– Метою проекту є підвищення рівня виявлення дітей, постраждалих від торгівлі людьми, і покращення захисту їх прав. Ще – надання їм допомоги в рамках національного механізму взаємодії,  підвищення рівня кваліфікації державних службовців, які безпосередньо працюють з дітьми щодо проблем торгівлі людьми. Зокрема, отримання дітьми статусу постраждалого від торгівлі людьми в нашій області, – каже голова правління “ТМЖК “Відродження нації” Галина Кравець.

Найбільше постраждалих від торгівлі людей є у трудовій та сексуальній експлуатації, а також випадки жебрацтва. Останній виявили у Кременецькому районі.

Жодна людина не може почувати себе в повній безпеці, однак поінформованість населення у таких ситуаціях може стати запорукою збереження життя, кажуть фахівці.