додому суспільство В Тернополі перевіряють якість послуг у громадському транспорті

В Тернополі перевіряють якість послуг у громадському транспорті

368

В Тернополі перевіряють якість послуг у громадському транспорті. Згідно з розпорядженням міського голови, створили робочу групу, до складу якої входять службовці, контролери, муніципальні інспектори та депутати міської ради. Найперше увагу звертають на поведінку та одяг водія, чистоту в салонах маршруток і тролейбусів. Перевірка триватиме до 7 липня.

– Сьогодні діє розпорядження голови, щодо проведення контролю за роботою водіїв громадсько-пасажирського транспорту, а також виконання договірних умов в частині: куриво, розмови по мобільному, естетичний вигляд водія, тобто, носіння уніформи, яка затверджена рішенням виконавчого комітету. А також – санітарний стан автобуса, зовнішній вигляд автобуса і внутрішній вигляд автобуса, розповідає начальник управління транспорту, комунікацій та зв'язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

Щодня спеціально створена робоча група перевіряє більше ста одиниць громадського транспорту. У 10-15% фіксують порушення.

– Актується абсолютно все чи є порушення, чи не має порушень, перевіряється кожен транспортний засіб громадського користування. Діє щодня не менше чотири групи. Це акти, які назбируються за один день. Все це фіксується і все це в вигляді письмової інформації подається міському голові. Є в міського голови доручення і далі йде службове розслідування по тих чи інших моментах, – каже Ігор Мединський.

Тернополяни можуть також долучитися до перевірки громадського транспорту. Скаржитися, запропонувати зміни в роботі маршрутного таксі чи тролейбусів можна зателефонувавши в управління транспорту, комунікацій та зв'язку Тернопільської міськради за номером 52 -15 -14 та на гарячу лінію –  15 80.