Головна надзвичайне В Тернопільській області побільшало аварій

В Тернопільській області побільшало аварій

548

dtpВ Тернопільській області  побільшало дорожньо-транспортних пригод, зросла кількість крадіжок. Сьогодні про стан правопорядку в області відзвітував т.в.о. начальника Головного управління національної поліції  в Тернопільській області  полковник Олександр Богомол. Він розповів, що правоохоронцям вдається краще, ніж у попередні роки, розкриття злочинів, але поруч із цим є і недопрацювання.

– В нас на 100% збільшилась аварійність, це якщо ми беремо з листопада по січень включно 2016 року, ми порівнювали цей період аналогічно з попереднім. Розроблено зараз план заходів по покращенню аварійної ситуації, по покращенні ситуації на дорогах, до речі, до цього плану долучені практично всі служби, які працюють в національній поліції. Крім того, нами активно зараз вживаються заходи по доланню зросту корисливих злочинів. На жаль, ріст є. Не такий значний вже, трошки ми його збили, але ріст є, – розповідає т.в.о. начальника Головного управління національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

Зокрема зріст окремих правопорушень пов’язують із реформуванням міліції у поліцію, визнає Олександр Богомол. Також цифри по злочинності більші – бо правоохоронці стали чесними.

– В першу чергу, ми не укриваємо злочинів, а ще в минулому році десь там січень-лютий, такі були факти, потім вже пішло, скажем так, по чесному вся реєстрація. Інший чинник – в нас під час реформування неповноцінно працювала поліція. Можу повідомити громадськість, що всі служби, які мали би працювати над злочинністю, буквально декілька днів назад в нас почали працювати повноцінно. Тобто ми зможемо проводити всі ті оперативні заходи, негласні слідчі дії, які ми мали би проводити повноцінно, – каже олександр Богомол.

Наразі за правопорядком в області стежать групи швидкого реагування. Із березня на дороги і вулиці в Тернополі та області для цієї функції вийдуть патрульні поліцейські, які наразі проходять спеціалізовані навчання.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here