додому Новини В потягах “Укрзалізниці” буде воєнізована охорона

В потягах “Укрзалізниці” буде воєнізована охорона

689

«Укрзалізниця» посилює безпекові заходи у потягах. Тому з 30 червня пасажирські потяги будуть супроводжувати працівники воєнізованої охорони.

Про це повідомляють на офіційній сторінці «Укрзалізниці» у Фейбсук.

Наразі воєнізована охорона вже працює у поїздах №81 «Київ — Ужгород», №41 «Дніпро — Трускавець» та №712 «Київ – Краматорськ». Нагадаємо, потяги під №81 та №41 курсують через місто Тернопіль.

На рейсах вагони патрулюватимуть двоє працівників воєнізованої охорони. Вони мають спецформу, знаки розрізнення та допомагатимуть поїзним бригада вирішити складні конфліктні ситуації. Також вони реагуватимуть на повідомлення про куріння та розпивання алкогольних напоїв у поїздах.

Працівники відомчої воєнізованої охорони можуть затримувати та передавати правопорушників до правоохоронних органів, проводити особистий огляд і огляд речей, розглядати справи про адміністративні правопорушення та накладати адміністративні стягнення.

В нових та модернізованих вагонах — а це вже близько 15% вагонів у активному використанні — встановили камери відеоспостереження та кнопки виклику провідника.